Dveřní profily

REHAU Brillant-Design

Vchodové dveře z profilů REHAU jsou velice stabilní, dobře tepelně a hlukově izolují, vykazují velmi dobrou těsnost a nejsou nijak náročné na údržbu. Mají moderní design, vysoce hodnotné povrchové zpracování a mnoho možností při výběru barev a dekorů. Dá se říci, že Vám splní téměř všechny Vaše představy.

Systémy samozřejmě splňují také všechny ostatní požadavky: s ohledem na tepelnou izolaci a stabilitu je rozhodující vícekomorová konstrukce, do které je vloženo robustní armování. Vchodové dveře z profilových systémů REHAU jsou proto schopné obstát i při velmi silném zatížení. Účinná ochrana proti vloupání je zajištěna nejenom velkým armováním, ale speciálním provedením rohových spojů, popřípadě také v kombinaci s vícebodovým zamykáním.

Přednosti systému:

  • Hladký, lehce udržovatelný povrch a 20° zkosení propůjčuje profilu ušlechtilý charakter.
  • Provedení může být klasické nebo moderní. Barva je libovolná – dveře mohou být bílé, v dekoru dřeva nebo barevné. Kromě toho je lze na vnější straně opatřit hliníkovými krycími lištami. Pomocí širokého spektra barev a dřevěných dekorů můžete realizovat všechny Vaše požadavky na barevné provedení.
  • 4-komorová konstrukce využívá izolačních vlastností vzduchu. Konstrukční hloubka 70 mm umožňuje získat vynikající hodnoty tepelné a hlukové izolace.
  • Svařené rohové spojení, společně s uzavřenou armaturou, nám dává vynikající pevnost v torzi. Velké armování dává dveřím výbornou stabilitu a umožňuje tak realizovat větší stavební prvky.
  • Díky chráněnému provedení drážky lze použít kování o šířce 16 a 24 mm. Tím je zaručena možnost použít i kování a zámky pro zvýšenou bezpečnost.
  • Možné využití hliníkových krycích profilů, kterými můžeme nabídnout i jiné barevné kombinace.
  • Hliníkový dveřní práh s tepelně přerušeným tepelným mostem zamezuje přenosu chladu do vnitřní oblasti a tím promrzání a ochlazování interiéru. Navíc je systém kompatibilní s mnoha jinými dveřními prahy, používanými např. z důvodu individuálních požadavků nebo pro tělesně postižené.
  • Těsnění ve dvou rovinách dává dobrou těsnost proti průvanu a nárazovému dešti.