GENEO

REHAU – GENEO – OKENNÍ SYSTÉM Z MATERIÁLU PRO 3. TISÍCILETÍ

6-ti komorový systém z ultrastabilního materiálu nové generace a stavební hloubkou 86mm.

GENEO je první okenní profilový systém s intergrovanou výztuží, vyrobený z jedinečného kompozitního materiálu s obsahem skleněných vláken RAU-FIPRO.

Je konstruován pro osazení do nízkoenergetických staveb. Při použití trojskla se tepelný prostup okna dostává pod hranici 0,7 W/m2k. Dvojsklo zůstává alternativou.

Přednosti okna:
– z důvodu použitého materiálu RAU-FIPRO nejsou potřebná ocelová armování u prvků standardních
velikostí. Tepelný prostup a hmotnost se tím redukuje až o 30%. Při použití trojskla se tedy jeho hmotnost neutralizuje
– má nejlepší útlum hluku vlivem konstrukce a nepřítomnosti ocelového armování. Při použití trojskla 50dB se hodnota Rw.p dostává na nepřekonatelných 47dB
– vysoce jakostní povrch RAU-PVC nanesený koextruzí na jádro z materiálu RAU-FIPRO umožňuje široký sortiment barevných variant i snadnou údržbu oken
– intergrovaný vyztužovací systém IVS zvyšuje pevnost prvku v krutu a brání vytržení šroubů, nesoucích kování
– zkouškami byla potvrzena třída odolnosti proti vloupání 2 a to bez přídavného ocelového vyztužení
– optimalizovaný tvar těsnění umožňuje zmenšení tlaku při zavírání okenních křídel. Použití třetího – středového – těsnění TPE také výrazně snižuje průvzdušnost okna
– intergrovaná montážní ploška zajišťuje dokonalejší zatěsnění rámového profilu ke stavební konstrukci. Přidaná komora u připevňovacích nožek zlepšuje tepelnou izolaci. Speciálně konstruovaný šestikomorový podkladní (parapetní) profil s těsněním řeší odpovídajícím způsobem uložení okna  ve stavebním otvoru a napojení parapetních desek bez tepelných ztrát.
– výhodou je i pohledově „úzký“ a elegantní vzhled okenních křídel. Stavební výška tohoto profilového systému je o 5 až 10mm menší než u běžných profilových systémů.
– pomocí zásuvných dílů aplikovaných do funkční komory je možné další zlepšení statických nebo tepelně izolačních vlastností profilů.


Nespornou výhodou je i vysoká návratnost investice do tohoto okenniho systému. 
Splnění současných i budoucích energetických standardů udrží dlouhodobě tržní hodnotu Vaší nemovitosti a zvýší celkový komfort Vašeho bydlení.